Slide background tlo tlo Formuła 1+1 Formuła 1+1 Studia magistersie Studia podyplomowe Oszczędź czas i pieniądze Zyskaj 2 dyplomy Zniżka na czesne 50%
Slide background

Oferta Edukacyjna

2018/2019

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

19lip2018
więcej
Rekrutacja na studia trwa!

Rekrutacja na studia trwa!

Wybierz Kierunek studiów dla siebie już dziś!
Tylko do końca lipca dla wszystkich kandydatów na studia, promocja - zerowe wpisowe, oszczędzasz 300 zł!!!
Kierunki: Zarządzanie, Ekonomia, Pedagogika.
Nie przegap szansy, szczegóły:
http://oferta.byd.pl/pila.18.html

18lip2018
więcej
Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu

Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu - zyskaj podwójne uprawnienia! Tylko u nas w Pile - koszt 3 600 zł za 3 semestry!

Uzyskiwane uprawnienia:
Słuchacz uzyskuje kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą z autyzmem, zespołem Aspergera, niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami mowy, opóźnieniem rozwoju, zespołem kruchego chromosomu x, konieczne do realizacji programów edukacyjno-terapeutycznych oraz prowadzenia zajęć z wczesnego wspomagania rozwoju dzieci i młodzieży.

Szczegóły: http://www.pila.byd.pl/edukacja-i-rehabilitacja-osob-z-niepelnosprawnoscia-intelektualna-i-zaburzeniami-ze-spektrum-autyzmu.187.html

17lip2018
więcej
Organizacja Pomocy Społecznej


Organizacja Pomocy Społecznej - studiuj na Wydziale w Pile!
Kolejna edycja studiów, cena 3.400 zł za 3 semestry!
Cel:
Wszechstronne przygotowanie kadry kierowniczej placówek pomocy społecznej do efektywnego zarządzania instytucjami udzielającymi pomocy i wsparcia w warunkach zmieniających się realiów życia społecznego.
Dodatkowe uprawnienia:
Specjalizacja adresowana jest do osób kierujących lub przygotowujących się do kierowania jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej, które na mocy art. 122. 1. Ustawy o Pomocy Społecznej z dn. 12 marca 2004 z późniejszymi zmianami są zobowiązane do posiadania specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej. Program uwzględnia minimum programowe specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej określone w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012r. w sprawie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej. Wszyscy absolwenci oprócz dyplomu uzyskania specjalizacji w zakresie organizacji pomocy społecznej otrzymają świadectwa ukończenia studiów podyplomowych.
Więcej informacji: http://www.pila.byd.pl/organizacja-pomocy-spolecznej.220.ht…

O Uczelni

Wyższa Szkoła Gospodarki jest najstarszą Uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy. Filarami naszej działalności edukacyjnej są umiejętności i kompetencje. Jesteśmy instytucją non profit. Oferujemy kształcenie w Bydgoszczy oraz wydziałach zamiejscowych Toruń, Inowrocław, Malbork, Ełk, Słupsk, Piła, Chojnice. Poszerzanie wiedzy oraz umiejętności to tylko jedna z wielu możliwości, jakie daje WSG. Jesteśmy zaangażowani w projekty poza edukacyjne.

Działalność artystyczna we współpracy z Akademicką Przestrzenią Kulturalną oraz Muzeum Fotografii. Działania na rzecz rozwoju regionów, w których funkcjonują jednostki Uczelni, oraz na rzecz tworzących je społeczności lokalnych. Przy pomocy Centrum Dietetyki i Fitness Rewital aktywnie promujemy zdrowy tryb życia, natomiast dzięki Akademickiemu Centrum Medycznemu zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną.

Uczelnia wspiera rozwój w kooperacji z partnerami zagranicznymi. Studia MBA tworzone z Maastricht School of Management, ponad 500 studentów zagranicznych czy wymiany w projektach Erasmus zapewniają nam charakter uczelni międzynarodowej.

Wydarzenia

lis4

Wybory do Samorządu Studenckiego

miejsce: Wydział Gospodarki i Techniki w Pile

paź28

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

miejsce: Wydział Gospodarki i Techniki w Pile

lip28

Obrona prac dyplomowych w dniu 28.07.2017

miejsce: WSG w Bydgoszczy

lip26

Obrona prac dyplomowych

miejsce: WSG w Bydgoszczy

KONTAKT

Wydział Gospodarki i Techniki w Pile
Ul. Niepodległości 2
64-920 Piła
67 211 76 26/27
pila@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

 • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
 • LOGON SA
 • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
 • BZWBK
 • Mobica
 • PIT
 • Sunrise System
 • Pracuj.pl
 • Rewital
 • Inwest Park
 • CDN
 • TimoCom
© 2018 Wyższa Szkoła Gospodarki