Slide background
Slide background tlo tlo Formuła 1+1 Formuła 1+1 Studia magistersie Studia podyplomowe Oszczędź czas i pieniądze Zyskaj 2 dyplomy Zniżka na czesne 50%
Slide background

Oferta Edukacyjna

2020/2021

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

1kwi2020
więcej
Bezpłatne kursy językowe eTutor

Od dziś możesz w pełni korzystać z największego serwisu do nauki języków online w Polsce - eTutor. To nowoczesna platforma, która pozwoli Ci w szybki sposób poznać angielski. Bez stresu, ograniczeń i przede wszystkim bez wychodzenia z domu.

Żeby wziąć udział w kursie zarejestruj się w dniach od 01.04.2020 r. do 08.04.2020 r.

Wejdź na: https://www.etutor.pl/zapisy/wyzsza-szkola-gospodarki-w-bydgoszczy i ucz się z przyjemnością!

Co znajduje się w pakiecie?

W Twoim pakiecie znajdziesz aż 3 kursy na każdym poziomie zaawansowania. eTutor angielski na poziomach A1-C2, przystępny kurs Business English i Travel English.

Zarejestruj się i zainwestuj w swój rozwój!

Z konta możesz bezpłatnie korzystać do 31.08.2020 r.

W razie dodatkowych pytań odnośnie warunków uczestnictwa - prosimy o kontakt z działem obsługi klienta eTutor: pomoc@etutor.pl, pn-pt 9:00 - 17:00, tel. 795 95 95 90.

25mar2020
więcej
Stypendia

Drodzy studenci!

W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej oraz wszelkich obostrzeń nałożonych na osoby znajdujące się w naszym kraju pragniemy przekazać Wam kilka wskazówek dotyczących procesu składania wniosków o stypendia na nadchodzący semestr letni:

1. Termin składania wniosków o stypendium socjalne, dla osób niepełnosprawnych oraz rektora upływa dnia 12.04.2020.

2. Poprawnie złożony wniosek to wersja elektroniczna + wydruk papierowy.

2a. Mając na uwadze wszelkie ograniczenia prosimy po wydrukowaniu wniosku o zrobienie jego skanu i przesłanie go do nas drogą mailową na adres stypendia@byd.pl. Jeżeli wniosek zawiera załączniki one również powinny zostać wysłane do nas drogą mailową.

2b. W późniejszym terminie (po kryzysie epidemiologicznym) będziecie Państwo zobowiązani do dostarczenia dokumentów w formie papierowej.

3. Wszystkie osoby, które nadały do nas wniosek drogą pocztową, a nie widzą w systemie by jego status uległ zmianie na "przyjęty" proszone są o wysłanie wersji elektronicznej.

 

Życzymy zdrowia i spokoju w tym trudnym dla nas czasie,

BASON

13mar2020
więcej
Ogłoszenie

Szanowni Państwo,
W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, która dotyczy rozprzestrzeniania się wirusa w trosce o zdrowie zarówno pracowników dziekanatu, studentów oraz wykładowców rekomendujemy załatwianie spraw studenckich w formie elektronicznej lub telefonicznie. Prosimy o sprawdzanie na bieżąco informacji udostępnianych na stronie.

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria nie podparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczne proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

Wydarzenia

sie8

Coaching

miejsce: WNS w Pile

lip22

Studia Podyplomowe BHP w Pile 2019-2020!

miejsce: Wydział Nauk Stosowanych w Pile

lip18

Studia Podyplomowe dla Nauczycieli 2019-2020

miejsce: Wydział Nauk Stosowanych w Pile

lip16

Rekrutacja 2019-2020 Organizacja Pomocy Społecznej

miejsce: Wydział Nauk Stosowanych w Pile

KONTAKT

Kolegium Nauk Stosowanych
Ul. Niepodległości 2
64-920 Piła
67 211 76 26/27
pila@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

 • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
 • LOGON SA
 • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
 • BZWBK
 • Mobica
 • PIT
 • Sunrise System
 • Pracuj.pl
 • Rewital
 • Inwest Park
 • CDN
 • TimoCom
© 2020 Wyższa Szkoła Gospodarki